Jaromír Kunc - Nitranská ulice

Olej na plátně fixovaném na překližce, 20x25 cm, signováno vlevo dole Jar. Kunc, rám.

1900, Humpolec - 1971

3453. Nitranská ulice
Dražba ukončena:26.11.2015 22:17:07
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 900 Kč