Jaromír Kunc - Kvetoucí jabloň

Olej na kartonu, 23x30 cm, signováno vpravo dole Jar. Kunc, rám.

1900, Humpolec - 1971

Pozn.: Rám mírně poškozen.

5355. Kvetoucí jabloň
Dražba ukončena:28.09.2016 20:19:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč