MENU
Vstup do aukce
164. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa 1/2)
31. července 2024 od 20:00
164. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek 2/2)
1. srpna 2024 od 20:00
158. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika, starožitnosti a kalamáře
28. července 2024 od 20:00
159. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
4. srpna 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: Pozůstalost po významném sběrateli a mecenáši umění JUDr. Ing. Jaroslavu Karáskovi
7. srpna 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE ASIATIKA: Z pozůstalosti po významném sběrateli a mecenáši umění JUDr. Ing. Jaroslavu Karáskovi
21. srpna 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
19. září 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Olej na kartonu 20 x 26 cm, rám, signováno zezadu.
> zpět na aukční výsledky
Jaromír Kunc
315. Kouzlo periferie
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 300 Kč
vydraženo za:
1 400 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 400 Kč
74
1 300 Kč
124