MENU
Vstup do aukce
182. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
29. ledna 2026 od 20:00
236. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
1. února 2026 od 20:00
Speciální aukce: Václav Chochola - fotografie z let 1941 - 1982
11. února 2026 od 20:00
Speciální aukce: Umění 50. - 80. léta
12. února 2026 od 20:00
Speciální aukce: Šperky a investiční kameny
18. března 2026 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Olej na kartonu 20 x 26 cm, rám, signováno zezadu.
> zpět na aukční výsledky
Jaromír Kunc
315. Kouzlo periferie
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 300 Kč
vydraženo za:
1 400 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 400 Kč
74
1 300 Kč
124