Jaromír Kunc - Kouzlo periferie

Olej na kartonu 20 x 26 cm, rám, signováno zezadu.

315. Kouzlo periferie
Dražba ukončena:23.04.2013 21:55:00
Vyvolávací cena:1 300 Kč
vydraženo za:1 400 Kč

1 400 Kč 23.04.2013 21:49:07 74
1 300 Kč 23.04.2013 20:15:13 124