Jaromír Kunc - Karlův most v zimě

Plátno nalepené na kartonu, 50x65 cm, signováno vpravo dole Jar. Kunc, rám.

1900, Humpolec - 1971

1795. Karlův most v zimě
Dražba ukončena:28.01.2015 19:55:11
Vyvolávací cena:1 700 Kč
vydraženo za:7 000 Kč