Jaromír Kunc - Cesta ke vzdálené vesnici

Olej na kartonu, 20x47 cm, signováno vpravo dole Jar. Kunc, rám.

1900, Humpolec - 1971

1787. Cesta ke vzdálené vesnici
Dražba ukončena:28.01.2015 19:39:39
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:1 800 Kč