Jaromír Kunc - Cesta do vsi

Olej na kartonu, 29x39 cm, signováno vpravo dole Jar. Kunc, rám, pasparta, zaskleno.

1900, Humpolec - 1971

Pozn.: Rám poškozen.

2868. Cesta do vsi
Dražba ukončena:01.10.2015 19:33:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:1 800 Kč