Jaromír Jindra - Karlovy Vary

Kombinovaná technika, 45x65 cm. Signováno vlevo dole Jindra 56. Rámováno.

Stav: Rám poškozen. Papír zvlněn.

o autorovi: 1895 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 32 000 Kč

41064. Karlovy Vary
Dražba ukončena:27.02.2020 20:23:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 600 Kč