Jaromír Jindra - Hrozen s kyticemi

Olej na kartonu, 47x57 cm. Signováno vpravo dole Jindra 58. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Vystaveno v galerii u Sv. Jakuba 2019, Nový Bydžov - Metličany.

o autorovi: 1895 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 32 000 Kč

306643. Hrozen s kyticemi
Dražba ukončena:18.11.2020 20:15:59
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč