Jaromír Jindra - Hradčany od nábřeží

Litografie, 30x44 cm, signováno vpravo dole Jindra Jaromír 44, rám, zaskleno.

o autorovi: 1895 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 32 000 Kč

14054. Hradčany od nábřeží
Dražba ukončena:15.11.2017 20:06:31
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:1 800 Kč