Jaromír Hauptmann - Sedláček - Na lesní cestě

Olej na kartonu, 25x35 cm. Signováno vpravo dole S. Hauptmann. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1899, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč.

21317. Na lesní cestě
Dražba ukončena:27.06.2018 22:06:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 000 Kč