Jaromír Hauptmann - Sedláček - Žně

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole S. Hauptmann. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1899, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč.

308680. Žně
Dražba ukončena:18.05.2021 20:07:35
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 400 Kč