Jaromír Hauptmann - Sedláček - Z českomoravské Vysočiny

Olej na kartonu, 47x63 cm, signováno vlevo dole J. Sedláček Haupt., rám, zaskleno.

o autorovi: 1899, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč.

14624. Z českomoravské Vysočiny
Dražba ukončena:29.11.2017 21:02:31
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 800 Kč