Jaromír Hauptmann - Sedláček - Výhled do kraje

Olej na kartonu, 25x33 cm, signováno vlevo dole S. Hauptmann, rám..

Pozn.: Rám mírně poškozen. Vzadu věnování od autora.

o autorovi: 1899, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč.

19950. Výhled do kraje
Dražba ukončena:26.04.2018 21:45:56
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 500 Kč