Jaromír Hauptmann - Sedláček - Vesnička v krajině

Olej na kartonu, 23x33 cm. Signováno vpravo dole S. Hauptmann. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1899, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč.

47222. Vesnička v krajině
Dražba ukončena:29.07.2020 20:06:11
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč