Jaromír Hauptmann - Sedláček - Tokající tetřev

Olej na kartonu, 27x36 cm. Signováno vpravo dole S. Hauptmann. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1899, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč.

308763. Tokající tetřev
Dražba ukončena:28.05.2021 20:16:37
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč