Jaromír Hauptmann - Sedláček - Tetřev na větvi

Olej na kartonu, 26x36 cm. Signováno vpravo dole S. Hauptmann. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1899, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč.

74238. Tetřev na větvi
Dražba ukončena:30.03.2022 20:43:42
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč