Olej na kartonu, 26x36 cm. Signováno vpravo dole S. Hauptmann. Rámováno.
Nejdelší strana: 50 cm
o autorovi: 1899, Praha
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč.