Jaromír Hauptmann - Sedláček - Procházka alejí

Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vpravo dole S. Hauptmann. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1899, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč.

83696. Procházka alejí
Dražba ukončena:28.09.2022 20:06:56
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 900 Kč