Jaromír Hauptmann - Sedláček - Portrét chlapce

Olej na plátně, 50x40 cm. Signováno vpravo dole S. Hauptmann 8.33. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1899, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč.

52865. Portrét chlapce
Dražba ukončena:25.11.2020 21:50:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 400 Kč