Jaromír Hauptmann - Sedláček - Pohled z Karlova mostu

Lept s akvatintou, 36x39 cm. Signováno vpravo dole tužkou J. S. Hauptmann. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1899, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč.

58047. Pohled z Karlova mostu
Dražba ukončena:14.04.2021 19:52:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 14.04.2021 19:46:22 2704