Jaromír Hauptmann - Sedláček - Liška

Olej na kartonu, 34x45 cm, signováno vpravo dole S. Hauptmann, rám.

o autorovi: 1899, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč.

20050. Liška
Dražba ukončena:25.04.2018 22:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 600 Kč