Jaromír Hauptmann - Sedláček - Liščí rodinka

Olej na kartonu, 52x73 cm. Signováno vpravo dole S. Hauptmann. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1899, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč.

63903. Liščí rodinka
Dražba ukončena:15.08.2021 21:26:19
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč