Jaromír Hauptmann - Sedláček - Kravky na pastvě

Olej na kartonu, 47x70 cm. Signováno vpravo dole S. Hauptmann. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

o autorovi: 1899, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč.

58636. Kravky na pastvě
Dražba ukončena:29.04.2021 19:32:11
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 200 Kč