Jaromír Hauptmann - Sedláček - Kostel Sv. Gotharda v Hořicích

Olej na kartonu, 50x65 cm, signováno vpravo dole S. Hauptmann 44, rám, zaskleno.

o autorovi: 1899, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč.

13845. Kostel Sv. Gotharda v Hořicích
Dražba ukončena:26.10.2017 20:43:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 300 Kč