Jaromír Hauptmann - Sedláček - Koroptve

Olej na kartonu, 30x35 cm. Signováno vpravo dole tužkou S. Hauptman. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 47 cm

o autorovi: 1899, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč.

vydraženo top
92072. Koroptve
Dražba ukončena:12.03.2023 20:20:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč