Jaromír Hauptmann - Sedláček - Kachny v rákosí

Olej na plátně fixováném na kartonu, 55x69 cm. Signováno vpravo dole S. Hauptmann. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1899, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč.

81634. Kachny v rákosí
Dražba ukončena:17.07.2022 20:05:44
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč