Jaromír Hauptmann - Sedláček - Jihočeská vesnice

Olej na plátně, 54x65 cm. Signováno vpravo dole S.Hauptamnn. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1899, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč.

304075. Jihočeská vesnice
Dražba ukončena:18.03.2020 20:17:40
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 300 Kč