Jaromír Hauptmann - Sedláček - Jelen v říji

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole S. Hauptmann. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1899, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč.

75892. Jelen v říji
Dražba ukončena:27.04.2022 22:56:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč