Jaromír Hauptmann - Sedláček - Bažanti

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole S. Hauptmann. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1899, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč.

71508. Bažanti
Dražba ukončena:26.01.2022 20:09:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč