Jaromír Hauptmann - Sedláček - Bažanti

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole S. Hauptmann. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1899, Praha
Žák Josefa Ullmanna. Absolvent ČVUT v Praze. Studijně cestoval po Francii, Itálii, Belgii a Německu. Mimo malbu se věnoval knižní ilustraci a plakátu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč.

71508. Bažanti
Zbývá:9 dnů, 8 hodin
Konec dražby:26.01.2022 20:09:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 900 Kč