Jaromír Hauptmann - Sedláček - Bažant v zimní krajina

Olej na kartonu, 46x64 cm. Signováno vpravo dole S. Hauptmann 44. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1899, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč.

81696. Bažant v zimní krajina
Dražba ukončena:17.07.2022 20:15:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 900 Kč