Jaromír Hauptmann - Sedláček - Bažant a bažantí slepice

Olej na sololitu, 37x50 cm. Signováno vpravo dole S. Hauptmann. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1899, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč.

74308. Bažant a bažantí slepice
Dražba ukončena:30.03.2022 21:41:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč