Jaromír Hauptmann - Sedláček - Pasáček u mostu

Olej na plátně, 50x60 cm, signováno vpravo dole S. Hauptmann, Ronov 33, rám.

1899, Praha
Žák Josefa Ullmanna. Absolvent ČVUT v Praze. Studijně cestoval po Francii, Itálii, Belgii a Německu. Mimo malbu se věnuje knižní ilustraci a plakátu.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba odborně vyčištěna.

5262. Pasáček u mostu
Dražba ukončena:28.09.2016 18:48:48
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 800 Kč