Jaromír Hauptmann - Sedláček - Lesní paseka

Olej na plátně podloženém kartonem, 50x65 cm, signováno vpravo dole S. Hauptmann, rám.

1899, Praha
Žák Josefa Ullmanna. Absolvent ČVUT v Praze. Studijně cestoval po Francii, Itálii, Belgii a Německu. Mimo malby se věnuje knižní ilustraci a plakátu.

Pozn.: Rám poškozen.

3232. Lesní paseka
Dražba ukončena:25.11.2015 21:46:22
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:4 000 Kč