Jaromír Hauptmann - Sedláček - Koupání

Olej na plátně, 66x75 cm, signováno vpravo dole J. Hauptmann, rám.

1899, Praha
Žák Josefa Ullmanna. Absolvent ČVUT v Praze. Studijně cestoval po Francii, Itálii, Belgii a Německu. Mimo malby se věnuje knižní ilustraci a plakátu.

1896. Koupání
Dražba ukončena:28.01.2015 21:21:00
Vyvolávací cena:5 500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč

6 000 Kč 28.01.2015 18:52:06 357
5 500 Kč 27.01.2015 18:22:35 58