Jaromír Čičatka - Romantická továrna

Olej na plátně, 125x80 cm, signováno vpravo dole Jarm. Č., olištováno.

1939, Prešov
Akademický malíř.

4774. Romantická továrna
Dražba ukončena:26.05.2016 18:32:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 000 Kč