Jaromír Brunner - Sacre Coeur

Olej na plátně, 90x100 cm. Signováno vlevo dole Brunner 1969. Rámováno.

72105. Sacre Coeur
Dražba ukončena:16.01.2022 20:03:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč