Jaro Svoboda - Zimní podvečer

Kombinovaná technika, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Svoboda Jaro. Rám, sklo.

Stav: Rám poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.

71562. Zimní podvečer
Dražba ukončena:26.01.2022 21:03:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 500 Kč