Jaro Svoboda - Krajina na Slovensku

Olej na plátně, 52x70 cm. Signováno vpravo dole Svoboda J. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 85 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.

posouzeno znalcem doporučujeme
153884. Krajina na Slovensku
Zbývá:3 dnů, 14 hodin
Konec dražby:01.02.2026 20:06:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 200 Kč