Jaro Procházka - Zlatá ulička (Hradčany)

Olej na kartonu, 37x51 cm. Signováno vpravo dole Jaro Procházka. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1886 - 1949
Malíř, grafik.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč.

59990. Zlatá ulička (Hradčany)
Dražba ukončena:27.05.2021 19:46:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč