Jaro Procházka - Zimní Praha

Olej na plátně, 38x57 cm. Signováno vlevo dole Jaro Procházka. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1886 - 1949
Malíř, grafik.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
91454. Zimní Praha
Dražba ukončena:29.03.2023 21:17:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:8 000 Kč