Jaro Procházka - Zámecké schody

Olej na plátně, 90x125 cm. Signováno vpravo dole Jaro Procházka. Rám.

Pozn.: Rám poškozen, malba mírně poškozena - plátno nevypnuto. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1886 - 1949
Malíř, grafik.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč.

27172. Zámecké schody
Dražba ukončena:30.01.2019 21:15:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:4 500 Kč