Jaro Procházka - Z Paříže

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 28x34 cm. Signováno vpravo dole Jaro Procházka. Rám.

o autorovi: 1886 - 1949
Malíř, grafik.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč.

28911. Z Paříže
Dražba ukončena:27.02.2019 21:04:49
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:24 000 Kč