Jaro Procházka - Sv. Mikuláš

Olej na plátně, 34x48 cm. Signováno vlevo dole Jaro Procházka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 48 cm

o autorovi: 1886 - 1949
Malíř, grafik.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem doporučujeme
73125. Sv. Mikuláš
Dražba ukončena:24.02.2022 23:10:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč