Jaro Procházka - Stráž na Nežárkou

Olej na plátně fixovaný na kartonu, 33x41 cm. Signováno vlevo dole Jaroslav Procházka. Rám.

o autorovi: 1886 - 1949
Malíř, grafik.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč.

33908. Stráž na Nežárkou
Dražba ukončena:26.06.2019 22:28:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 400 Kč