Jaro Procházka - Rusava

Olej na kartonu, 40x50 cm, signováno vpravo dole Jaro Procházka, rám.

o autorovi: 1886 - 1949
Malíř, grafik.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč.

9808. Rusava
Dražba ukončena:26.04.2017 18:04:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč