Jaro Procházka - Pražská ulička

Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vlevo dole Jaro Procházka. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem. Obraz pochází z umělecké pozůstalosti malíře, grafika, sochaře a designéra Čeňka Pražáka. Dílo do aukce poskytl přímý potomek.

Nejdelší strana: 77 cm

o autorovi: 1886 - 1949
Malíř, grafik.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč.

posouzeno znalcem
114082. Pražská ulička
Zbývá:9 dnů, 2 hodin
Konec dražby:24.04.2024 20:00:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:4 000 Kč