Jaro Procházka - Pohled na zimní Hradčany

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Jaro Procházka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 84 cm

o autorovi: 1886 - 1949
Malíř, grafik.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč.

top posouzeno znalcem
117200. Pohled na zimní Hradčany
Zbývá:6 dnů, 18 hodin
Konec dražby:26.06.2024 20:09:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:5 000 Kč

5 000 Kč 31.05.2024 14:59:36 10449