Jaro Procházka - Pohled na Hradčany

Olej na plátně, 60x80 cm. Signováno vpravo dole Jaro Procházka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1886 - 1949
Malíř, grafik.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč.

68690. Pohled na Hradčany
Dražba ukončena:24.11.2021 20:57:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:25 000 Kč