Jaro Procházka - Na trhu

Olej na kartonu, 25x23 cm. Signováno vlevo dole Jaro Procházka. Pasparta, rám.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 49 cm

o autorovi: 1886 - 1949
Malíř, grafik.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
112855. Na trhu
Dražba ukončena:27.03.2024 21:52:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč

3 000 Kč limit (17.03.2024 11:44:23) 5038