Jaro Procházka - Motiv z Kampy

Litografie, 37x44 cm. Signováno vpravo dole tužkou Jaro Procházka. Rám, sklo.

o autorovi: 1886 - 1949
Malíř, grafik.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč.

57067. Motiv z Kampy
Dražba ukončena:18.03.2021 21:42:13
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč