Jaro Procházka - Moravská Ostrava

Olej na plátně, 65x85 cm. Signováno vpravo dole Jaro Procházka 1926. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1886 - 1949
Malíř, grafik.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč.

63733. Moravská Ostrava
Dražba ukončena:26.08.2021 22:11:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč